wolontarisz roku 2020

Wybieramy Wolontariusza Roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami i stanowi doskonałą okazję, by w sposób szczególny docenić, wyróżnić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność. Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada 2022 r.

Celem konkursu jest promocja aktywnych, zaangażowanych społecznie osób, które podejmują działania na rzecz innych, wspierają działania organizacji i instytucji, organizują i włączają się w inicjatywy, akcje i działania społeczne na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Konkurs ma także na celu promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współpracy organizacji i instytucji z wolontariuszami.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:

  • wolontariat indywidualny;
  • grupy wolontariackie (w tym szkolne koła wolontariuszy);
  • inicjatywa na rzecz Ukrainy i uchodźców.

Osoba, która zwycięży w konkursie zostanie uhonorowana tytułem „Wolontariusz roku 2022 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Formularze zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami/filmikiem należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dostarczyć w wersji papierowej do Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS (Rudzka 13C, Rybnik).

Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada 2022 r. (wtorek) do godziny 15:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Wolontariatu 07.12.2022, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Regulamin i formularz zgłoszenia na stronie CRIS Rybnik

Organizatorami konkursu są:

  • Stowarzyszenie OLIGOS;
  • Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego;
  •  Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.

Patronat medialny

RADIO 90

Kontakt

Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego zaprasza do współpracy. 

biuro@federacja.slask.pl

www.federacja.slask.pl

+ 48 32 423 70 34 / +48 691 49 60 28