dolacz kaj ta zmianaForum Organizacji Pozarządowych FOPSZ poszukuje 5 osób – studentów kierunków humanistycznych (np. socjologia lub związanych z ekologią, public relations, etc.) z województwa śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, realizowanych w ramach projektu "Kaj ta zmiana? Kampania na rzecz sprawiedliwej transformacji" oraz zdobycia cennego doświadczenia przy realizacji kampanii społecznej/PR o zasięgu wojewódzkim.

Tematy szkoleń (realizacja marzec – maj 2022):
- teambuilding i współpraca zespołowa,
- sprawiedliwa transformacja energetyczna,
- wyzwania społeczno-gospodarcze i ekologiczne na Śląsku,
- realizacja kampanii społecznych,
- zrównoważona gospodarka.

Po etapie szkoleń i warsztatów przyjdzie czas na poważniejsze wyzwania:
– zaprojektowanie pod okiem ekspertów kampanii społecznej dotyczącej sprawiedliwej transformacji na Górnym Śląsku,
- wypracowanie koncepcji, materiałów promocyjnych, zakup mediów, tworzenie treści, etc. (realizacja czerwiec – sierpień 2022).

Za wsparcie w przygotowaniu i realizacji kampanii przewidziane jest wynagrodzenie. Osoby, które chcą wziąć udział w projekcie, prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt "Kaj ta zmiana? Kampania na rzecz sprawiedliwej transformacji" to społeczny projekt, realizowany przez Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego FOPSZ z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt zakłada:
- monitoring planów strategicznych gmin górniczych woj. śląskiego pod kątem transformacji energetycznej i wydanie raportu badawczego, poświęconego temu zagadnieniu,
- cykl szkoleń dla liderów z woj. śląskiego,
- realizację kampanii edukacyjno-lobbingowej,
- stworzenie Śląskiego Banku Pomysłów na Transformację.

Kontakt

Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego zaprasza do współpracy. 

biuro@federacja.slask.pl

www.federacja.slask.pl

+ 48 32 423 70 34 / +48 691 49 60 28